Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

День жалю... День скорботи, печалі
Запалив нашу пам’ять. Свічки –
Це ті душі, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

«Відібрати хліб – то відібрати життя…  Хай ніхто і ніколи  не повторить долю Українських матерів, яким довелося вирішувати кому з дітей віддати останній окраєць хліба…» 25 листопада з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору  та політичних репресій. В Антонівському  сільському клубі відбулася година пам’яті  «Хліб і Голодомор 1932-1933 роки в Україні»  Це одна з трагічних її сторінок, яка примушує стискати наші серця. Минуле не належить нікому. Воно надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! Про цю трагедію, яка забрала мільйони українських селян, ми повинні говорити, а також пам’ятати загиблих. Перед початком заходу, повільно від клубу направилися до Хреста пам’яті, де віддаючи належне світлій пам’яті загиблих, учасники зібрання – вшанували хвилиною мовчання, запалили свічки пам’яті і поклали вінок до пам’ятного Хреста. Потім в сільському клубі відбулася година пам’яті. У ході заходу, ведучі зав. бібліотекою Венгер Л.Є. та зав. клубом Литвиненко Р.Г. розповіли про ці жахливі часи, чорну сторінку історії нашого народу, загибель величезної кількості людей від голодної смерті. Сльози виступали на очах від почутого. На заході присутні дізналися, що довелося пережити нашим бабуся і дідусям… Вклонімося світлій пам’яті померлих від Голодомору, шануймо тих, кому довелося пережити його. Тож помя’німо хоч сьогодні, із запізненням у кілька довгих десятиліть, великомучеників нашої історії. Помя’німо і знайдемо в собі сили пройти за ними дорогою їхнього хресного путі. Не їм це потрібно, а нам. Все, що могли вони сказати світові, вони вже сказали. Тепер наша черга. Варто пам’ятати про смерть невинних.

Жителі села Антонівка Луценко Н.Л., Кущій Н.А.

7 травня 2019 року в селі Антонівка з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі вшанували пам’ять про тих, хто ціною свого життя захистив людство від фашизму. Відбувся мітинг – реквієм: «Наш меч скарав найбільше зло». Цей захід розпочали словами привітання зав. бібліотекою  Венгер  Людмила Євгеніївна, та завідувач клубом Литвиненко Руслан Григорович. Цей незабутній день – завжди подія. З вітальним словом виступила т.в.о. Кегичівського селищного голови Лагоржевська Наталія Анатоліївна.

Пролунали пісні про війну у виконанні –Поплавка П.Ф., Мирошниченка М.С., Яшан Т.В. Вітали віршами – Бабенко Н., Полатай М.,  Бендеберя С, Ольховська С., Бабаєвський Б.

Вітали дітей війни, - яким були подаровані квіти. Також не можна відкласти в осторонь сьогоднішні події. Лише за 150 км від нас іде війна. На захисті України – й наші односельці: Шміло А.П., Образ В.К., Ретізник С.В.

Матерям, дружині , а також героям – подаровані квіти.

Корзини з квітами, вінок, - прикрасили обеліск.

Венгер Л.Є., та Литвиненко Р.Г. доклали чимало зусиль, щоб все було змістовним і корисним.

Пам’ять про тих, хто захистив нашу землю від ворога, житиме в наших серцях.

Всіх присутніх запросили до смачної каші, за сприяння директора ПП «Агропрогрес» Хвесика А.Є., та підприємця Демидова М.І.