Щодо інформування населення

про можливість закупівель скрапленого газу

До районної державної адміністрації надійшов лист Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківрегіонгаз» (далі – Товариство) від 31.07.2019 року № 407, в якому зазначено, що на спеціалізованих аукціонах з продажу скрапленого газу для потреб населення (№53(226)-1, який відбувся 28.05.2019 року, №54(227)-1, який відбувся 25.06.2019 року та №55(228)-1, який відбувся 30.07.2019 року), Товариство було позбавлене можливості придбати скраплений газ для комунально-побутових потреб населення Харківської області через не підписання Харківською обласною державною адміністрацією обов’язкових для участі в зазначених аукціонах довідок про обсяги та напрямки реалізації скрапленого газу, придбаного на попередньому спеціалізованому аукціоні з продажу скрапленого газу для потреб населення, що призвело до незабезпечення населення Харківської області скрапленим газом протягом червня-липня 2019 року, та, відповідно, призведе до незабезпечення населення області зазначеним видом ресурсу також і у серпні 2019 року.

Також в листі повідомляється, що зі своєї сторони Товариство вжило всіх заходів для задоволення потреб населення та інших споживачів Харківської області у скрапленому газі для комунально-побутових потреб, тому Товариство вимушене з викладених вище об’єктивних причин зняти свою відповідальність за можливе підвищення соціального напруження серед споживачів Харківської області та загрозу безаварійного, безперебійного та стабільного забезпечення населення Харківської області скрапленим газом.

Відповідно до вищевикладеного, районна державна адміністрація просить Вас проінформувати населення щодо можливості закупівель скрапленого газу в інших суб’єктах господарювання та надсилати скарги стосовно вище зазначеної ситуації безпосередньо до Харківської обласної державної адміністрації.