Шановні мешканці смт. Кегичівка, сіл Антонівка та Зелена Діброва!

З метою запобігання поширенню на території Кегичівської селищної ради гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання постанови КМУ від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19»:

1. Кегичівська селищна рада з 19 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року припиняє особистий прийом громадян.
  2. Прийом та видача документів (довідки усіх видів, характеристики, акти обстежень, заяви, звернення та інше) будуть проводитися один раз на тиждень – у вівторок.
  3. Прийом громадян спеціалістами Кегичівської селищної ради буде здійснюватися:

- тільки при наявності засобів індивідуального захисту у громадян;

- тільки 1 людина в приміщенні;

- тільки з 09.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00;

- дистанційно, із застосуванням електронних комунікацій і технологій (електронна пошта kegichivka_sr@meta.ua);

1. Консультації спеціалістами Кегичівської селищної ради будуть надаватися тільки по телефонному зв’язку за номерами: 3-11-49, 3-17-78, 3-15-30

Прохання зберігати спокій, максимально обмежити фізичні контакти, без нагальної потреби не виходити з помешкання та не перебувати в громадських місцях без крайньої потреби