Кегичівська селищна рада

офіційний сайт

Територіальний центр здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, що перебувають у складних життєвих обставинах і  потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, та в умовах денного перебування.

   Соціальні послуги спрямовані на підтримання життєдіяльності і соціальної активності самотніх непрацездатних громадян, які не мають працездатних рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.

  Одним з основних завдань Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  є виявлення та облік самотніх непрацездатних громадян.         

   В структуру територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кегичівської селищної ради входять:

-         відділення соціальної допомоги вдома;

-         відділення денного перебування;

-        відділення організації надання адресної та натуральної   допомоги.

   Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома, допомагають своїм підопічним у веденні домашнього господарства,  придбанні та доставці продовольчих, промислових, господарчих товарів, медикаментів, в організації харчування (приготування їжі), пранні білизни та одягу, допомога в дрібному ремонті одягу,  надаються   санітарно – гігієнічні заходи за місцем проживання, регулярно  проводиться організація надання консультацій лікарями, надається допомога в оформленні документів та написанні листів,  допомога в оплаті комунальних послуг, а також  представництво інтересів в органах державної влади в установах, підприємствах та організаціях,  надається  допомога у проведенні сільськогосподарських  та ремонтних робіт.

     У відділення денного перебування фахівці надають інформаційні та соціально-педагогічної послуги, проводять бесіди, допомагають в переоформленні та оформленні медичних висновків, надають допомогу в оформленні документів.

    У зв’язку з карантином у відділенні денного перебування заходи тимчасово не проводяться, але підопічним завжди надаються послуги та консультації в телефонному режимі.

     Відділенням організації надання адресної та натуральної допомоги надаються  послуги перукаря, можна замовити послуги робітника з комплексного  обслуговування, який завжди допоможе нарубати дрова,  обрізати дерева,  викопати грядки,  покосити бур'яни,  доставити воду,  прибрати подвір’я, здійснити  мілкий ремонт вікон, дверей, огорожі.

 До переліку послуг відділення входить видача речей бувших у використанні, а також видача допоміжних засобів пересування у тимчасове користування.

   Дорогі друзі, запрошуємо вас скористатися послугами,  які надаються працівниками територіального центру! Звертайтесь до нас! Ми на вас чекаємо!

Наша адреса: смт Кегичівка, вулиця Волошина,32

телефон  3-14-01

0669155102

0999198361

СТАТТІ